Listă participanți WebSU

Facultatea de Arte şi Design Facultatea de Chimie, Biologie şi Geografie Facultatea de Drept Facultatea de Economie și de Administrare a Afacerilor Facultatea de Educație Fizică și Sport Facultatea de Fizică Facultatea de Litere, Istorie și Teologie Facultatea de Matematică și Informatică Facultatea de Muzică și Teatru Facultatea de Sociologie şi Psihologie Facultatea de Științe Politice, Filosofie și Științe ale Comunicării
Facultatea de Arte şi Design
Nr.Crt Prenume Nume
1 Adrian Gabriel Frățilă
2 Alexandru Brassat
3 Alexia Elena Capota
4 Ana Maria Cocioban
5 Ana-Tudora Turi
6 Andreea Grozi
7 Andreea Anastasiu
8 Buțcu Maria
9 Corin Mihail Budea
10 Cristina Stegaru
11 Denisa Elena Jurj
12 Elena Andreea Ciucioiu
13 Eliza Condrachi
14 Emanuel-Ionuț Trifan
15 Ioana Miron
16 Ionela Fetcu
17 Luana-Aimée Ghicioi
18 Luminița Straista
19 Natalia Paun
20 Natalia Fomov
21 Natalia-Mihaela Dima
22 Nicoleta Adriana Mateoiu
23 Theodora – Georgiana Radu
24 Vasilita Georgeana
Facultatea de Chimie, Biologie şi Geografie
Nr.Crt Prenume Nume
1 Alexa-Larisa Dobre
2 Alexandra Ilin
3 Alexandra Dolcu
4 Aliona Ceresău
5 Ana Cristina Caruceriu
6 Ana-Maria Istrate
7 Ana-Maria Gațu
8 Ana-Maria Meszaros
9 Anastasia Apetri
10 Anda Procopie-Urban
11 Andrada Țugui
12 Andreea-Diana Solomon
13 Angela Maria Frățilă
14 Cezara Bălățel
15 Claudia Ciobanu
16 Cristiana Guzu
17 Daian Filip
18 Dan Andrei Rali
19 Daria Elena Dafinoiu
20 Diana Maria Beța
21 Emilia- Andreea Ghitoroiu
22 Flavius Boanta
23 George Brandusa
24 George Idita
25 Irina-Georgiana Rădoi
26 Maria-Anelise Antal
27 Maros Mădălina-Eliza
28 Maxim Crucirescu
29 Melisa Petric
30 Mircea Mihai Ciobanu
31 Patricia-Elena Ban
32 Raluca Husaru
33 Roxana Husaru
34 Roxana Cristiana Bizgan
35 Sabatino Robert Marina
36 Schiopu Ana Maria
37 Teodor-Valentin Cornescu
38 Theodor Dumitru
39 Theodora Paula Ștefănescu
Facultatea de Drept
Nr.Crt Prenume Nume
1 Adina Rotariu
2 Alexandra Filip
3 Alexandra Timiș
4 Alexandra Laura China
5 Ana Tofan
6 Ana Maier
7 Ana-Maria Denisa Bivolariu
8 Anamaria Măcinic
9 Anamaria – Nicoleta Gordan
10 Andreea Adriana Brînzea
11 Bianca Radu
12 Briana Wigh
13 Călina Emanuela Jurcă
14 Cătălina Frunză
15 Chiara Elena Turini
16 Cristiana Mihaela Rotaru
17 Delia Alexandra Ardei Dan
18 Denisa-Izabela Andreica
19 Elisaveta Maria Paunescu
20 Iasmina Burlacu
21 Iasmina Gall
22 Lidia- Nicoleta Muj
23 Lorena Roșca
24 Mara Paico
25 Mariana Leuca
26 Medeea Marincescu
27 Mihaela Clim
28 Naomi-Claudia Lupau
29 Patricia Croitoru
30 Roberta Neagu
31 Roxana Pancan
32 Simona Narița
Facultatea de Economie și de Administrare a Afacerilor
Nr.Crt Prenume Nume
1 Alexandra Pântea
2 Alicia Bratulescu
3 Ancuța Balea
4 Andra-Elena Marc
5 Andreea Corina Fudulea
6 Arina Moraru
7 Bianca Maria Tereche
8 Camelia – Larisa Budescu
9 Cristian Tiriplică
10 Diana Iovescu
11 Emanuela Gabriela Baciu
12 Eugen-Gabriel Tudor
13 Florin Staicu
14 Gabriela Barău
15 Giulia Lucacela
16 Ilie Berzescu
17 Izabela Lebădă
18 Larisa Macaru
19 Lorena Cristina Precup
20 Mădălina Calean
21 Mădălina-Bogdana Campan
22 Maria Zenaida Mateoiu
23 Maria-Corina Oxani
24 Mirolina Mocanu
25 Raluca Sgarta
26 Roxana Iliuța Turbatu
27 Roxana-Iuliana Moț
28 Sebastian Badea
29 Silvana-Cristina Stăncescu
30 Sorana Cirstinoiu
31 Ștefana Simina Borțan
32 Valentina Birou
33 Victor Dodu
34 Vlad Suciu
Facultatea de Educație Fizică și Sport
Nr.Crt Prenume Nume
1 Andrei-Cristian Bălteanu
2 Bianca Stîncescu
3 Daniela- Lavinia Enculescu
4 Geanina Mihaela Ignat
5 Iulia Elena Iancu
6 Maria Magdalena Nistor
7 Marina Anghel
8 Miriam Șeico
9 Nicușor Duncea
10 Ramona-Mihaela Drăgan
11 Sebastian Andrei Nistor
12 Veaceslav Bantaș
13 Vlad Rezuș
Facultatea de Fizică
Nr.Crt Prenume Nume
1 Adelina Patlatii
2 Ana-Maria Rosieteanu
3 Bogdan-Andrei Ichim
4 Denisa Pavel
5 Denisa-Andrada Burdea
6 Diana Andreea Săraru
7 Diana Nicoleta Sîrbu
8 Elena Cretu
9 Iasmina Cernică
10 Nicoleta-Aurelia Mocanu
11 Patricia Alexia Muntean
12 Patricia-Elena Ban
13 Răzvan Andrei Nicșa
Facultatea de Litere, Istorie și Teologie
Nr.Crt Prenume Nume
1 Alexandra Maria Pavel
2 Andra-Ștefania Anghel
3 Andrada Maria Sîna
4 Andreea Diana Bivolaru
5 Bianca Brăștin
6 Cătălina Dobra
7 Claudia Adriana Păunescu
8 Daniela Jelip
9 Denisa Bușe
10 Florina-Alina Dobre
11 Gabriela Boian
12 Ioana-Patricia Vișan
13 Ioana-Valentina Rad
14 Iulia Raicu
15 Maria Crilea
16 Maria Bianca Petra
17 Maria-Stanca Petculescu
18 Miruna Cuzman
19 Patricia Alexandra Bujor
20 Penghiș Maria Dorina
21 Raluca Maria Ovidenie
22 Roxana Maria Mitran
Facultatea de Matematică și Informatică
Nr.Crt Prenume Nume
1 Adrian Diaconita
2 Adrian Gabriel Sandu
3 Alesia Lobont
4 Alexandra-Ștefania Dumitru
5 Alexandru Popa
6 Alexandru Ioan Oboroceanu
7 Alexandru-Dumitru Severineanu
8 Alina Rușeț
9 Alina Cristina Mladin
10 Anamaria Stan
11 Andreea Longodor
12 Andreea Andriciuc
13 Andreea Silvana Papa
14 Anisia Pîrvulescu
15 Antonia-Maria Dărău
16 Bianca Popa
17 Bianca Floriana Lovas
18 Bianca-Maria Buțerchi
19 Bogdan-Florin Nicolcea
20 Claudiu Gologan
21 Dănuț Constantin Damian
22 Darius Ilisie
23 Denisa Andreea Iszlai
24 Diana-Patricia Săvoiu
25 Dragoș Nistor
26 Flavius-Mihai Rădulescu
27 Gabriela Ferțu
28 Iasmina-Ioana Don
29 Lacatus Codruta
30 Larisa Daniela Jurj
31 Lavinia-Marina Zanfiroaica
32 Maria-Alexandra Șofican
33 Marius-Alin Miri
34 Matei Volanschi
35 Pavăl Masculin
36 Robert Ștefănescu
37 Ruth Fodor
38 Stefan Cristian Rebega
39 Stefania Bruma
40 Teodora Ivan
41 Tudor Moldovanu
42 Țurăi Lucian
43 Victoria Coperza
44 Victoria-Adriana Varga
Facultatea de Muzică și Teatru
Nr.Crt Prenume Nume
1 Adriana Ifrim
2 Alexandra-Luiza Popov
3 Ancuța Balea
4 Andrada Luntrasu
5 Bianca-Florentina Peta
6 Câmpean Ioana-Alina
7 Claudia Esterle
8 Cristina Maria Serbu
9 Georgiana – Milena Golea
10 Grigorie Relu Andrei
11 Ioana Nicolescu
Facultatea de Sociologie şi Psihologie
Nr.Crt Prenume Nume
1 Adelina-Ștefania Turc
2 Alexandra Timiș
3 Alina Ciobanu
4 Ana-Maria Pora
5 Arezu-Alexia Vaezei
6 Bianca Maria Tereche
7 Cătălina Postolache
8 Cosmina Costache
9 Cristian Ioan Dima
10 Cristina Vânău
11 Cristina Pantea
12 Cristina-Luiza Roșu
13 Dalia Sanziana Chescu
14 Diana Narcisa Hălmăgeanu
15 Eduard Busuioc
16 Elena Roxana Scornea
17 Elisabeta Demeter
18 Florentina Alina Rada
19 Georgian-Marian Géczi-Kis
20 Georgiana Anisia Bulea
21 Ioana Godeanu
22 Ivona-Stefania Paraschiv
23 Jaina-Karmina Cazacu
24 Laura Călugăru
25 Lavinia Antonesă
26 Lorena Pandelea
27 Mălina Balint
28 Maxim Crucirescu
29 Mihaela-Cătălina Erdei
30 Petrașcu Beatricia
31 Roxana-Adina Vîrzob
32 Sabina Roberta Stancioi
33 Ştefana Radu
Facultatea de Științe Politice, Filosofie și Științe ale Comunicării
Nr.Crt Prenume Nume
1 Alina Maria Țurcanu
2 Andreea Lungu
3 Andreea-Nina Comănescu
4 Camelia Gheorghiță
5 Cosmina-Iuliana Anisoi
6 Dumitrița Horodincă
7 Eduard-Constantin Grindei
8 Fumea Georgiana
9 Golovco Maria
10 Ovidiu-Cristian Grecu
11 Radu Feier
12 Ramona Butusina
13 Ramona Anda Anca
14 Teodorescu Andreea
15 Timotei Handolescu